Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Kulasek: Korupcja, nepotyzm, kolesiostwo!

Już kilka lat temu Jarosław Kaczyński ostrzegał przed tymi zjawiskami w rządzie i nic się nie pomylił. Zamiast mianować na stanowiska ministrów osoby kompetentne, to standardowo lepiej wsadzić miernych, ale wiernych.
 
Takim sposobem na ministerialny stołek trafiają osoby, które otwarcie przyznają, że nie wszyscy są równi wobec prawa, bo „ci ludzie nie są równi ludziom normalnym”, jak można było usłyszeć na temat osób LGBT od naszego przyszłego Ministra Edukacji i Nauki.
 
Miejmy nadzieję, że nasz system edukacji to wytrzyma…
 
Wybór na stanowisko szefa MEN jest tak kuriozalny, że nie będę komentował pozostałych nominacji.
 
Marcin Kulasek, poseł
 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem