Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Mamy receptę na rozwiązanie problemów w ochronie zdrowia!

Mamy receptę na rozwiązanie problemów w ochronie zdrowia!

- Jest potrzeba stworzenia sieci szpitali, które najlepiej będą odpowiadały zapotrzebowaniu pacjentów na terenie województwa zachodniopomorskiego. Bo niestety mamy wrażenie, że do tej pory środki finansowe bardzo często były wydawane może efektownie, ale nie efektywnie - powiedział Dariusz Wieczorek.

Zmiany w służbie zdrowia chce wprowadzać w porozumieniu ze związkami zawodowymi. Dlatego związkowcy kandydują z list SLD. Jednym z nich jest Wojciech Cydzik, ratownik medyczny, wiceprzewodniczący zarządu krajowego międzyzakładowej organizacji związkowej ogólnopolskich związków zawodowych ratowników medycznych. Jak mówi, pora by przedstawiciele zawodów medycznych mieli znaczącą reprezentację w sejmiku. Z list SLD Lewica Razem kandyduje też Bogusława Reszko-Szydowska - przewodnicząca związku zawodowego pielęgniarek i położnych w szpitalu wojewódzkim w Szczecinie.

SLD proponuje oddłużenie szpitali, wzrost pensji dla pracowników służby zdrowia, finansowanie metody in vitro z budżetu województwa oraz otworzenie oddziałów geriatrycznych w publicznych placówkach.

 

Więcej:

https://www.24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/sld-o-ochronie-zdrowia/

http://radioszczecin.pl/1,377823,sld-lewica-razem-przedstawila-kandydatow-do-sejm

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem