Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Listy SLD do Rady Miasta Szczecin zgłoszone! Poznaj naszych kandydatów!

Przedstawiamy Kandydatki Kandydatów do Rady Miasta Szczecin z listy SLD Lewica Razem!

Okręg 1

  1. Henryk Jerzyk – wieloletni radny, samorządowiec, były wiceprezydent Szczecina
  2. Teresa Szymnik – miejska aktywistka i społeczniczka, radna i była przewodnicząca Rady Osiedla Podjuchy
  3. Katarzyna Duszyńska – radna Osiedla Kijewo, licencjonowany pośrednik nieruchomości
  4. Bartosz Stawarski – prawnik, zaangażowany w prace biura bezpłatnej pomocy prawnej przy SLD w Szczecinie
  5. Bogdan Piecuch – emeryt, specjalista ds. gospodarki mieszkaniowej
  6. Ewa Syrenicz-Tryburska – przedsiębiorca, współwłaścicielka biura nieruchomości, ekspertka od medycyny naturalnej
  7. Mirosław Kałużyński – przedsiębiorca, członek Polskiego Związku Łowieckiego
  8. Natalia Kostuś – doktorantka ekonomii, wiceprezydent Międzynarodowego Sojuszu Kobiet i przewodnicząca komisji ds. zmian klimatu przy ONZ, ekspertka dialogu G20

Okręg 2

  1. Damian Syjczak – społecznik, doktorant i członek samorządu doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego, sekretarz generalny SLD w Zachodniopomorskiem, wiceprzewodniczący stowarzyszenia Federacja Młodych Socjaldemokratów, honorowy dawca krwi
  2. Monika Dyker – Woźniak – prezes Stowarzyszenia Progressum, radna Rady Osiedla Turzyn, koordynatorka PARKRUN Szczecin, członkini rady społecznej Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii
  3. Henryk Wawrowski – piłkarz, srebrny medalista olimpijski, trener w Klubie KS Arkonia, wiceprezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej
  4. Monika Bobik – Frankiewicz – przedsiębiorca, specjalistka ds. funduszy unijnych
  5. Robert Abelite – dziennikarz, podróżnik, przewodnik turystyczny, organizator wydarzeń o charakterze charytatywnym, radny Rady Osiedla Śródmieście – Zachód
  6. Anna Jakubiak – nauczycielka, współpracowniczka Rady Osiedla Śródmieście – Zachód, wiceprezes Banku Żywności Szczecinie, członkini Związku Nauczycielstwa Polskiego
  7. Ryszard Wowczko – emerytowany kolejarz, były naczelnik PKP Intercity i wicedyrektor Zakładów Przewozów Pasażerskich
  8. Tadeusz Pabisiak – członek Okręgowej Rady Polskiego Związku Działkowców, prezes ROD „Malwa”
  9. Anna Marczyńska – sekretarz Rady Osiedla Śródmieście – Zachód, prezes Banku Żywności w Szczecinie

Okręg 3

  1. Adam Kozłowski – lekarz stomatolog, doktor nauk medycznych, radny Rady Miasta VI kadencji
  2. Marta Marska – Błahy – prawniczka, aktywistka działająca na rzecz praw kobiet
  3. Wojciech Dolny – kierownik pociągu, radca kolejowy, referendarz, członek Federacji Związków Zawodowych Kolejarzy
  4. Regina Majchrzak – Dzirba – emerytka pracowniczka kolei, członki Federacji Związków Zawodowych Kolejarzy
  5. Krzysztof Maciejski – przedsiębiorca, wieloletni radny rady osiedla

Okręg 4

  1. Dawid Krystek – kandydat SLD na prezydenta Szczecina, wieloletni radny, samorządowiec
  2. Marian Adamowicz – przewodniczący Rady Osiedla Pogodno, działacz społeczny i samorządowy
  3. Urszula Nawrocka – działaczka społeczna, aktywistka na rzecz walki o prawa kobiet i dzieci
  4. Magdalena Ptak – doktor nauk o zdrowiu, pracownik naukowo-dydaktyczny, fizjoterapeutka uroginekologiczna
  5. Jerzy Pawlik – przewodniczący Rady Osiedla Zawadzkiego, miejski aktywista i społecznik
  6. Ewa Bielecka - Nowek – nauczycielka, członkini Związku Nauczycielstwa Polskiego
  7. Jacek Piętniewicz – menadżer służby zdrowia, wieloletni dyrektor szpitali miejskich w regionie
  8. Małgorzata Śmigielska – Matulaniec - psychoterapeutka, położna, pedagog, socjolog, pracownik socjalny, wykładowca, powadzi Punkt Konsultacyjny ds. Uzależnień i Przemocy w Rodzinie, jest mediatorem rodzinnym, działaczką społeczną i związkowcem OPZZ, sekretarz Rady Miejskiej SLD w Szczecinie

Okręg 5

  1. Andrzej Mickiewicz – były wiceprezydent Szczecina, samorządowiec, ekonomista
  2. Mariusz Kotkowski – działacz sportowy i społeczny, prezes klubu Stal Szczecin
  3. Magdalena Obuchowicz – doktor nauk rolniczych, radna rady Osiedla Warszewo
  4. Dariusz Szymański – nauczyciel, ławnik Sądu Pracy, były społeczny kurator sądowy
  5. Sylwia Szarkowska – specjalistka ds. ochrony środowiska, miejska aktywistka
  6. Dagmara Zajfert – socjolog, ekonomistka, asystentka w spółce inżynieryjnej
  7. Sławomir Żołnierek – nauczyciel przedmiotów zawodowych, radny Osiedla Drzetowo – Grabowo
  8. Michał Gierłachowski – społecznik, miejski aktywista, prowadzi własna działalność gospodarczą

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych.
© 2018 SLD. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Rozumiem